Balkans/Events:2010/Ljubljana/Participants: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
| Line 234: | Line 234: | ||
| JP Adria Airways 838 | | JP Adria Airways 838 | ||
| Yes | | Yes | ||
|- | |||
| Edin Hurić | |||
| Bus | |||
| 05.12 | |||
| 18:30 | |||
| Stuttgart | |||
|} | |} | ||
Revision as of 21:23, 27 November 2010
Arrivals
| Name | Trans.Type | Arr.Date | Arr.Time | Arr.From | F/T/B # | Need Taxi |
| William Quiviger | Plane | 03.12. | 15:05 | Paris | AF3104 | Yes |
| Kadir Topal | Plane | 03.12. | 11:45 | Frankfurt | 117 | Yes |
| Milos Dinic | Bus | 03.12 | 09:00 | Nis | No | |
| Alexandru Szasz | Plane | 03.12 | 09:45 | Munchen | LH6930 | No |
| Aleksandar Savic | Plane | 03.12 | 15:10 | Sarajevo | JP701 | Yes |
| Gorjan Jovanovski | Plane | 03.12 | 17:15 | Skopje | JP Adria Airways 827 | Yes |
| Novica Nakov | Plane | 03.12 | 17:15 | Skopje | JP Adria Airways 827 | Yes |
| Pierros Papadeas | Plane | 03.12 | 13:10 | Prague | Czech Airlines 828 | Yes |
| Kostas Antonakoglou | Plane | 03.12 | 13:10 | Prague | Czech Airlines 828 | Yes |
| Edin Huric | Bus | 04.12 | around 01am | Stuttgart | No | |
| Bogomil Shopov | Plane | 03.12 | 13:10 | Prague | Czech Airlines 828 | Yes |
| Mihail Chilyashev | Plane | 03.12 | 13:10 | Prague | Czech Airlines 828 | Yes |
| Gent Thaçi | Plane | 03.12 | 17:20 | Prishtina | JP Adria Airways 839 | Yes |
| Heroid Shehu | Plane | 03.12 | 17:20 | Prishtina | JP Adria Airways 839 | Yes |
Departures
| Name | Trans.Type | Dep.Date | Dep.Time | Dep. To | F/T/B #.Time | Need Taxi |
| William Quiviger | plane | 05.12. | 15:50 | Paris | AF3105 | yes |
| Kadir Topal | plane | 05.12. | 18:40 | Munich | 108 | yes |
| Alexandru Szasz | plane | 05.12. | 15:25 | Viena | OS7036 | yes |
| Aleksandar Savic | Plane | 05.12. | 12:50 | Sarajevo | JP700 | Yes |
| Gorjan Jovanovski | Plane | 05.12 | 13:25 | Skopje | JP Adria Airways 826 | Yes |
| Novica Nakov | Plane | 05.12 | 13:25 | Skopje | JP Adria Airways 82 |
Yes |
| Pierros Papadeas |
Plane |
06.12 |
14:25 |
Prague |
Czech Airlines 829 |
Yes |
| Kostas Antonakoglou |
Plane |
06.12 |
14:25 |
Prague |
Czech Airlines 829 |
Yes |
| Bogomil Shopov |
Plane |
05.12 |
14:25 |
Prague |
Czech Airlines 829 |
Yes |
| Mihail Chilyashev |
Plane |
05.12 |
14:25 |
Prague |
Czech Airlines 829 |
Yes |
| Gent Thaçi | Plane | 05.12 | 13:25 | Prishtina | JP Adria Airways 838 | Yes |
| Heroid Shehu | Plane | 05.12 | 13:25 | Prishtina | JP Adria Airways 838 | Yes |
| Edin Hurić | Bus | 05.12 | 18:30 | Stuttgart |