B2G/QA: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
73 bytes removed ,  25 June 2015
(update)
Line 60: Line 60:
| style="background:#EFEFEF; width:30%" | '''Team Member'''  
| style="background:#EFEFEF; width:30%" | '''Team Member'''  
| style="background:#EFEFEF; width:30%" | '''IRC Nick (#fxosqa, #appsqa, #qa)'''
| style="background:#EFEFEF; width:30%" | '''IRC Nick (#fxosqa, #appsqa, #qa)'''
| style="background:#EFEFEF; width:10%" | '''Location'''  
| style="background:#EFEFEF; width:13%" | '''Location'''  
|-
|-
| [mailto:nhirata@mozilla.com Naoki Hirata]  
| [mailto:nhirata@mozilla.com Naoki Hirata]  
Line 117: Line 117:
| pragmatic
| pragmatic
| Mountain View, CA
| Mountain View, CA
|-
| [mailto:pcheng@mozilla.com Peipei Cheng]
| pcheng
| Beijing, China
|-
|-
| [mailto:jlorenzo@mozilla.com Johan Lorenzo]  
| [mailto:jlorenzo@mozilla.com Johan Lorenzo]  
Confirmed users
131

edits

Navigation menu