L10n:Teams:pt-BR: Difference between revisions

Line 131: Line 131:
|-
|-
| Firefox
| Firefox
| https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#fx
| [https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#fx Localization Dashboard]
|
| [http://mozilla.locamotion.org/pt_BR/firefox/ Locamotion]
|-
|-
| Firefox for Android
| Firefox for Android
| https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#fennec
| [https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#fennec Localization Dashboard]
|
| [http://mozilla.locamotion.org/pt_BR/mobile/ Locamotion]
|-
|-
| Firefox OS
| Firefox OS
| https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#fxos
| [https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#fxos Localization Dashboard]
|
| [http://mozilla.locamotion.org/pt_BR/firefoxos/ Locamotion]
|-
| Firefox for iOS
| [https://l10n.mozilla-community.org/webdashboard/?locale=pt-BR#web_projects Web Localization Dashboard]
| [http://mozilla.locamotion.org/pt_BR/ios/ Locamotion]
|-
|-
| Lightning
| Lightning
| https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#cal
| [https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#cal Localization Dashboard]
|
| [http://mozilla.locamotion.org/pt_BR/lightning/ Locamotion]
|-
|-
| SeaMonkey
| SeaMonkey
| https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#sea
| [https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#sea Localization Dashboard]
|
| [http://mozilla.locamotion.org/pt_BR/seamonkey/ Locamotion]
|-
|-
| Thunderbird
| Thunderbird
| https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#tb
| [https://l10n.mozilla.org/teams/pt-BR#tb Localization Dashboard]
|
| [http://mozilla.locamotion.org/pt_BR/thunderbird/ Locamotion]
|-
|-
| AMO
| AMO
Confirmed users
460

edits