Confirmed users
4,378
edits
No edit summary |
|||
| Line 65: | Line 65: | ||
| nhirata | | nhirata | ||
| San Francisco, CA | | San Francisco, CA | ||
|- | |- | ||
| [mailto:gmealer@mozilla.com Geo Mealer] | | [mailto:gmealer@mozilla.com Geo Mealer] | ||
| Line 113: | Line 109: | ||
| slyu | | slyu | ||
| Taipei, Taiwan | | Taipei, Taiwan | ||
|- | |- | ||
| [mailto:jlorenzo@mozilla.com Johan Lorenzo] | | [mailto:jlorenzo@mozilla.com Johan Lorenzo] | ||
| Line 149: | Line 141: | ||
| Taipei, Taiwan | | Taipei, Taiwan | ||
| | | | ||
|} | |||
Honorary members: | |||
{| class="fullwidth-table" | |||
|- | |||
| style="background:#EFEFEF; width:25%" | '''Team Member''' | |||
| style="background:#EFEFEF; width:40%" | '''IRC Nick (#fxosqa, #appsqa, #qa)''' | |||
| style="background:#EFEFEF; width:20%" | '''Location''' | |||
|- | |||
| [mailto:marcia@mozilla.com Marcia Knous] | |||
| marcia | |||
| Mountain View, CA | |||
|- | |||
| [mailto:pmarthur@mozilla.com Parul Mathur] | |||
| pragmatic | |||
| Mountain View, CA | |||
|} | |} | ||