17
edits
(→B2G: add 2.5 reference) |
(→Team Members: updated placement) |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
| [mailto:delphine@mozilla.com Delphine Lebedel] | | [mailto:delphine@mozilla.com Delphine Lebedel] | ||
| delphine | | delphine | ||
| Mountain View, CA | |||
|- | |||
| [mailto:marcia@mozilla.com Marcia Knous] | |||
| marcia | |||
| Mountain View, CA | | Mountain View, CA | ||
|- | |- | ||
| Line 148: | Line 152: | ||
| style="background:#EFEFEF; width:40%" | '''IRC Nick (#fxosqa, #appsqa, #qa)''' | | style="background:#EFEFEF; width:40%" | '''IRC Nick (#fxosqa, #appsqa, #qa)''' | ||
| style="background:#EFEFEF; width:20%" | '''Location''' | | style="background:#EFEFEF; width:20%" | '''Location''' | ||
|- | |- | ||
| [mailto:pmarthur@mozilla.com Parul Mathur] | | [mailto:pmarthur@mozilla.com Parul Mathur] | ||
| pragmatic | | pragmatic | ||
| Mountain View, CA | | Mountain View, CA | ||
|- | |||
| [mailto:jamie@mozillausa.org Jamie Charlton] | |||
| Jamie_ | |||
| Wassaic, NY | |||
|} | |} | ||
edits