Releases: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
123 bytes added ,  22 September 2015
m
→‎2015: added 38.3.0 esr
(Undo revision 1096046 by Cheap18 (talk))
m (→‎2015: added 38.3.0 esr)
Line 92: Line 92:
! Date  
! Date  
! Notes
! Notes
|-
| Firefox 38.3.0 esr
| September 22, 2015
| [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/38.3.0/releasenotes/ Release Notes]
|-
|-
| SeaMonkey 2.35
| SeaMonkey 2.35
Confirmed users
2,816

edits

Navigation menu