TestEngineering/UI: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 106: Line 106:
| Employee  
| Employee  
| North America
| North America
| Manager
|  
|-
|-
| Dave Hunt
| Dave Hunt
Line 119: Line 119:
| North America
| North America
| AMO/Mozilla Marketplace lead
| AMO/Mozilla Marketplace lead
|-
| Bob Silverberg
| bsilverberg@mozilla.com
| Employee
| Toronto
| Automation
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
2,197

edits

Navigation menu