21
edits
m (→Speakers) |
(→Welcome!: Liza Ruzer as Creative Producer) |
||
| (One intermediate revision by one other user not shown) | |||
| Line 90: | Line 90: | ||
| No | | No | ||
| https://docs.google.com/spreadsheets/d/1poHUnuXsdq_OZHpJimefdPMabAq6qBNaAmNR13EFfyg/edit | | https://docs.google.com/spreadsheets/d/1poHUnuXsdq_OZHpJimefdPMabAq6qBNaAmNR13EFfyg/edit | ||
| | | https://wiki.mozilla.org/All_Hands/SanFrancisco/Volunteers_Nominations | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 111: | Line 111: | ||
| Toronto | | Toronto | ||
| Digital Analyst | | Digital Analyst | ||
|- | |||
| Liza Ruzer | |||
| Tim Murray | |||
| San Francisco Office | |||
| San Francisco | |||
| Creative Producer | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits