Confirmed users
710
edits
(→Welcome!: Added Jeff Klukas) |
|||
| Line 114: | Line 114: | ||
| N/A | | N/A | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#May_7th.2C_2018 ET Headlines 2018-05-07] | | [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#May_7th.2C_2018 ET Headlines 2018-05-07] | ||
|- | |||
| Joe Cheng | |||
| Product Manager | |||
| Emerging Markets Update | |||
| MTV | |||
| No | |||
| https://docs.google.com/presentation/d/11vGmG9OTlSurLwtUMe5PtJ5Q2PaXauuHz5dJf5Ha4y0/edit#slide=id.g2f4c8dae59_0_0 | |||
|- | |- | ||
| Lisa Gray | | Lisa Gray | ||
| Line 121: | Line 128: | ||
| No | | No | ||
| https://docs.google.com/presentation/d/1LXwyraf9woX8hFYTp--K8JCSYCJaszvZV8BVH1bvews/edit#slide=id.g1f142e83fc_0_0 | | https://docs.google.com/presentation/d/1LXwyraf9woX8hFYTp--K8JCSYCJaszvZV8BVH1bvews/edit#slide=id.g1f142e83fc_0_0 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||