WeeklyUpdates/2018-05-07: Difference between revisions

(→‎Welcome!: Added Jeff Klukas)
Line 114: Line 114:
| N/A
| N/A
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#May_7th.2C_2018 ET Headlines 2018-05-07]
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#May_7th.2C_2018 ET Headlines 2018-05-07]
|-
| Joe Cheng
| Product Manager
| Emerging Markets Update
| MTV
| No
| https://docs.google.com/presentation/d/11vGmG9OTlSurLwtUMe5PtJ5Q2PaXauuHz5dJf5Ha4y0/edit#slide=id.g2f4c8dae59_0_0
|-
|-
| Lisa Gray
| Lisa Gray
Line 121: Line 128:
| No
| No
| https://docs.google.com/presentation/d/1LXwyraf9woX8hFYTp--K8JCSYCJaszvZV8BVH1bvews/edit#slide=id.g1f142e83fc_0_0
| https://docs.google.com/presentation/d/1LXwyraf9woX8hFYTp--K8JCSYCJaszvZV8BVH1bvews/edit#slide=id.g1f142e83fc_0_0
|-
| Joe Cheng
| Product Manager
| Emerging Markets Update
| MTV
| No
| https://docs.google.com/presentation/d/11vGmG9OTlSurLwtUMe5PtJ5Q2PaXauuHz5dJf5Ha4y0/edit#slide=id.g2f4c8dae59_0_0
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
710

edits