L10n:Teams:sr/Contributors: Difference between revisions

Adding one member
m (Added link to my blog)
(Adding one member)
 
Line 38: Line 38:
|-
|-
| <br>
| <br>
|-
| Vojislav Stanković
| QA Tester and Firefox Student Ambasador
|-
|-
|-
| Matea Lisica
| Matea Lisica
23

edits