Confirmed users
150
edits
(→Team members: change email) |
(→Team members: Add new team member) |
||
| Line 44: | Line 44: | ||
| viktor@mozilla.org.ua | | viktor@mozilla.org.ua | ||
| SUMO Localizer | | SUMO Localizer | ||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| [https://mozillians.org/uk/u/asmforce/ Vitaliy Krutko] | |||
| asmforce@ukr.net | |||
| Localizer-in-training | |||
| NO | | NO | ||
| NO | | NO | ||