L10n:Teams:uk: Difference between revisions

→‎Team members: Add new team member
(→‎Team members: change email)
(→‎Team members: Add new team member)
Line 44: Line 44:
| viktor@mozilla.org.ua
| viktor@mozilla.org.ua
| SUMO Localizer
| SUMO Localizer
| NO
| NO
|-
| [https://mozillians.org/uk/u/asmforce/ Vitaliy Krutko]
| asmforce@ukr.net
| Localizer-in-training
| NO
| NO
| NO
| NO
Confirmed users
150

edits