EU MozCamp 2011/Participants/Full List: Difference between revisions

no edit summary
mNo edit summary
No edit summary
Line 557: Line 557:
| Tintorini  
| Tintorini  
| Italy  
| Italy  
| <br>
| <br>
| <br>
|-
| Atsushi
| Shimono
| Japan
| <br>
| <br>
| <br>
| <br>
Line 610: Line 603:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Mohoumoudou
| Mohomodou
| Houssouba  
| Houssouba  
| Mali  
| Mali  
Confirmed users
364

edits