L10n:Teams:hy-AM: Difference between revisions

Line 42: Line 42:
|-
|-
| [[User:Robyerevan|Robert Sargsyan]]
| [[User:Robyerevan|Robert Sargsyan]]
|
|  
|
| Firefox localizer
|
|
|-
|-
| Lilit Mantashyan
| Lilit Mantashyan
|
|  
|
| Firefox localizer
|
|
|-
|-
| [[User:Hrant_Ohanyan|Hrant Ohanyan]]
| [[User:Hrant_Ohanyan|Hrant Ohanyan]]
|
|
| Thunderbird, Firefox Mobile localizer
| Firefox, Thunderbird, Firefox Mobile localizer
|  
|  
|-
|-
| [[User:Aleksey_Chalabyan|Aleksey Chalabyan]]
| [[User:Aleksey_Chalabyan|Aleksey Chalabyan]]
|
| Firefox localizer
|
|
|
|-
|
| Mamikon Nikoghsoyan
|
| Firefox localizer
|  
|}
|}


Confirmed users
76

edits