User:Asasaki:B2GBuilds: Difference between revisions

Line 333: Line 333:
|-
|-
| v1.2
| v1.2
| ikura
| ikura {{bug|840849}}
|-
|-
| v1.2
| v1.2
| wasabi
| wasabi {{bug|909226}}
|-
| master/v1.3
| wasabi {{bug|909226}}
|-
|-
| v1.2
| v1.2
| keon
| keon {{bug|840889}}
|-
|-
| v1.2
| v1.2
| flatfish
| flatfish {{bug|910128}}
|-
|-
| v1.2
| v1.2
| FxOS Simulator
| FxOS Simulator {{bug|920198}}
|  
|  
|  
|  
Line 353: Line 356:
|-
|-
| master/v1.3
| master/v1.3
| FxOS Simulator
| FxOS Simulator {{bug|920198}}
|  
|  
|  
|  
Confirmed users
2,679

edits