Balkans/Events:2010/Ljubljana/Participants: Difference between revisions

From MozillaWiki
Jump to navigation Jump to search
mNo edit summary
Line 33: Line 33:
| Nis  
| Nis  
|  
|  
| No
|-
| Alexandru Szasz
| Plane
| 03.12
| 09:45
| Munchen
| 6930
| No
| No
|}
|}

Revision as of 08:32, 13 November 2010

Arrivals

Name Trans.Type Arr.Date Arr.Time Arr.From F/T/B # Need Taxi
William Quiviger Plane 03.12. 12:00 Paris AFXXXX Yes
Kadir Topal Plane 03.12. 11:45 Frankfurt 117 Yes
Milos Dinic Bus 03.12 09:00 Nis No
Alexandru Szasz Plane 03.12 09:45 Munchen 6930 No

Departures

Name Trans.Type Dep.Date Dep.Time Dep. To F/T/B #.Time Need Taxi
Kadir Topal plane 05.12. 18:40 Munich 108 yes
[FILL NAME] [FILL TRANS. TYPE] [FILL DEP. DATE] [FILL DEP. DATE] [FILL DESTINATION] [FILL F/T/B #] [FILL TAXI REQUEST]