DevTools/Team: Difference between revisions
< DevTools
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
| [https://mozillians.org/en-US/4e6c040424 Link] | | [https://mozillians.org/en-US/4e6c040424 Link] | ||
| Security | | Security | ||
|- | |||
| Heather Arthur | |||
| harth | |||
| [http://twitter.com/harthvader @harthvader] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Revision as of 17:32, 29 March 2012
| Name | irc nick | Blog | Mozillian | Works On | |
| Dave Camp | dcamp | @campd | campd.wordpress.com | Link | |
| Rob Campbell | robcee | @robcee | antennasoft.net/robcee | link | |
| Paul Rouget | paul | @paulrouget | paulrouget.com | Link | |
| Victor Porof | victorporof | @victorporof | Link | ||
| Panos Astithas | past | @pastith | blog.astithas.com | Link | |
| Christian Heilmann | cheilmann | @codepo8 | christianheilmann.com | Link | |
| Jan Odvarko | Honza | @janodvarko | softwareishard.com | Link | Firebug |
| Mark Goodwin | mgoodwin | @mr_goodwin | Link | Security | |
| Heather Arthur | harth | @harthvader |