L10n:Teams:yua-MX: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 14: Line 14:
| oxlajuntiku@yahoo.com.mx  
| oxlajuntiku@yahoo.com.mx  
| Team lead
| Team lead
| NO
| NO
|-
| Yazmin Novelo
| kichpamlol@hotmail.com
| Translator
| NO
| NO
| NO
| NO
Confirmed users
420

edits