WeeklyUpdates/2013-11-11: Difference between revisions

Line 179: Line 179:
| Taipei
| Taipei
| Firefox OS - Devices
| Firefox OS - Devices
|-
| Roberto Vitillo
| Vladan Djeric
| Toronto
| London
| Firefox - Desktop Performance
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
356

edits