Confirmed users
205
edits
| Line 115: | Line 115: | ||
| Will host from local | | Will host from local | ||
| http://mozvr.com | | http://mozvr.com | ||
|- | |||
| Robyn Chau | |||
| Events Project Manager | |||
| The Big 5 Developer Events | |||
| Remote - Los Angeles | |||
| No | |||
| N/A | |||
| https://wiki.mozilla.org/Engagement/Brand_Engagement/Events_Team/Big_5_2014 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||