L10n:Teams:bn-BD: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 103: Line 103:
|Rahid Hasan
|Rahid Hasan
|rahid.robin@gmail.com
|rahid.robin@gmail.com
|Localization
|NO
|-
|Owes Quruny Shubho
|shubhomedia@gmail.com
|Localization
|Localization
|NO
|NO
5

edits

Navigation menu