WeeklyUpdates/2014-01-06: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 189: Line 189:
| Tony Santos
| Tony Santos
| Toronto
| Toronto
| Mountain View
|-
| Clara Carle
| Lori Jashinsky
| Mountain View
| Mountain View
 
| Paris
| Clara Carle
 
|}
|}


7

edits

Navigation menu