Sheriff Schedule: Difference between revisions

From MozillaWiki
Jump to navigation Jump to search
Line 1: Line 1:
= Schedule =
= Schedule =
{|
{|
|Tuesday || 03/28/06 || available
|-
|Wednesday || 03/29/06 || biesi
|Wednesday || 03/29/06 || biesi
|-
|-
|Thursday || 03/30/06 || [[User:Darin|Darin Fisher]]
|Thursday || 03/30/06 || [[User:Darin|Darin Fisher]]
|-
|-
|Friday || 03/31/06 || available
|Friday || 03/31/06 || tor
|-
|-
|Saturday || 04/01/06 || #developers
|Saturday || 04/01/06 || #developers
Line 21: Line 19:
|Thursday || 04/06/06 || bryner
|Thursday || 04/06/06 || bryner
|-
|-
|Friday || 04/07/06 || available
|Friday || 04/07/06 || roc
|-
|-
|Saturday || 04/08/06 || #developers
|Saturday || 04/08/06 || #developers
Line 33: Line 31:
|Wednesday || 04/12/06 || mrbkap
|Wednesday || 04/12/06 || mrbkap
|-
|-
|Thursday || 04/13/06 || available
|Thursday || 04/13/06 || ben
|-
|-
|Friday || 04/14/06 || available
|Friday || 04/14/06 || roc
|-
|-
|Saturday || 04/15/06 || #developers
|Saturday || 04/15/06 || #developers
Line 41: Line 39:
|Sunday || 04/16/06 || #developers
|Sunday || 04/16/06 || #developers
|-
|-
|Monday || 04/17/06 || available
|Monday || 04/17/06 || bsmedberg
|-
|-
|Tuesday || 04/18/06 || brettw
|Tuesday || 04/18/06 || brettw
|-
|-
|Wednesday || 04/19/06 || available
|Wednesday || 04/19/06 || bz
|-
|-
|Thursday || 04/20/06 || available
|Thursday || 04/20/06 || dveditz
|-
|-
|Friday || 04/21/06 || available
|Friday || 04/21/06 || jst
|-
|-
|Saturday || 04/22/06 || #developers
|Saturday || 04/22/06 || #developers
Line 55: Line 53:
|Sunday || 04/23/06 || #developers
|Sunday || 04/23/06 || #developers
|-
|-
|Monday || 04/24/06 || available
|Monday || 04/24/06 || preed
|-
|Tuesday || 04/25/06 || coop
|}
|}

Revision as of 19:27, 28 March 2006

Schedule

Wednesday 03/29/06 biesi
Thursday 03/30/06 Darin Fisher
Friday 03/31/06 tor
Saturday 04/01/06 #developers
Sunday 04/02/06 #developers
Monday 04/03/06 stuart
Tuesday 04/04/06 vlad
Wednesday 04/05/06 sicking
Thursday 04/06/06 bryner
Friday 04/07/06 roc
Saturday 04/08/06 #developers
Sunday 04/09/06 #developers
Monday 04/10/06 rob_strong
Tuesday 04/11/06 David Baron
Wednesday 04/12/06 mrbkap
Thursday 04/13/06 ben
Friday 04/14/06 roc
Saturday 04/15/06 #developers
Sunday 04/16/06 #developers
Monday 04/17/06 bsmedberg
Tuesday 04/18/06 brettw
Wednesday 04/19/06 bz
Thursday 04/20/06 dveditz
Friday 04/21/06 jst
Saturday 04/22/06 #developers
Sunday 04/23/06 #developers
Monday 04/24/06 preed
Tuesday 04/25/06 coop