Sheriff Schedule: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
| Line 1: | Line 1: | ||
= Schedule = | = Schedule = | ||
{| | {| | ||
|Wednesday || 03/29/06 || biesi | |Wednesday || 03/29/06 || biesi | ||
|- | |- | ||
|Thursday || 03/30/06 || [[User:Darin|Darin Fisher]] | |Thursday || 03/30/06 || [[User:Darin|Darin Fisher]] | ||
|- | |- | ||
|Friday || 03/31/06 || | |Friday || 03/31/06 || tor | ||
|- | |- | ||
|Saturday || 04/01/06 || #developers | |Saturday || 04/01/06 || #developers | ||
| Line 21: | Line 19: | ||
|Thursday || 04/06/06 || bryner | |Thursday || 04/06/06 || bryner | ||
|- | |- | ||
|Friday || 04/07/06 || | |Friday || 04/07/06 || roc | ||
|- | |- | ||
|Saturday || 04/08/06 || #developers | |Saturday || 04/08/06 || #developers | ||
| Line 33: | Line 31: | ||
|Wednesday || 04/12/06 || mrbkap | |Wednesday || 04/12/06 || mrbkap | ||
|- | |- | ||
|Thursday || 04/13/06 || | |Thursday || 04/13/06 || ben | ||
|- | |- | ||
|Friday || 04/14/06 || | |Friday || 04/14/06 || roc | ||
|- | |- | ||
|Saturday || 04/15/06 || #developers | |Saturday || 04/15/06 || #developers | ||
| Line 41: | Line 39: | ||
|Sunday || 04/16/06 || #developers | |Sunday || 04/16/06 || #developers | ||
|- | |- | ||
|Monday || 04/17/06 || | |Monday || 04/17/06 || bsmedberg | ||
|- | |- | ||
|Tuesday || 04/18/06 || brettw | |Tuesday || 04/18/06 || brettw | ||
|- | |- | ||
|Wednesday || 04/19/06 || | |Wednesday || 04/19/06 || bz | ||
|- | |- | ||
|Thursday || 04/20/06 || | |Thursday || 04/20/06 || dveditz | ||
|- | |- | ||
|Friday || 04/21/06 || | |Friday || 04/21/06 || jst | ||
|- | |- | ||
|Saturday || 04/22/06 || #developers | |Saturday || 04/22/06 || #developers | ||
| Line 55: | Line 53: | ||
|Sunday || 04/23/06 || #developers | |Sunday || 04/23/06 || #developers | ||
|- | |- | ||
|Monday || 04/24/06 || | |Monday || 04/24/06 || preed | ||
|- | |||
|Tuesday || 04/25/06 || coop | |||
|} | |} | ||
Revision as of 19:27, 28 March 2006
Schedule
| Wednesday | 03/29/06 | biesi |
| Thursday | 03/30/06 | Darin Fisher |
| Friday | 03/31/06 | tor |
| Saturday | 04/01/06 | #developers |
| Sunday | 04/02/06 | #developers |
| Monday | 04/03/06 | stuart |
| Tuesday | 04/04/06 | vlad |
| Wednesday | 04/05/06 | sicking |
| Thursday | 04/06/06 | bryner |
| Friday | 04/07/06 | roc |
| Saturday | 04/08/06 | #developers |
| Sunday | 04/09/06 | #developers |
| Monday | 04/10/06 | rob_strong |
| Tuesday | 04/11/06 | David Baron |
| Wednesday | 04/12/06 | mrbkap |
| Thursday | 04/13/06 | ben |
| Friday | 04/14/06 | roc |
| Saturday | 04/15/06 | #developers |
| Sunday | 04/16/06 | #developers |
| Monday | 04/17/06 | bsmedberg |
| Tuesday | 04/18/06 | brettw |
| Wednesday | 04/19/06 | bz |
| Thursday | 04/20/06 | dveditz |
| Friday | 04/21/06 | jst |
| Saturday | 04/22/06 | #developers |
| Sunday | 04/23/06 | #developers |
| Monday | 04/24/06 | preed |
| Tuesday | 04/25/06 | coop |