L10n:Teams:eo: Difference between revisions

From MozillaWiki
Jump to navigation Jump to search
m (Akiro → Aliro)
m (Mi aldonis Aleksej. Mankas ankoraŭ kelkaj teamanoj kiuj kontribuas jam de jaroj.)
Line 6: Line 6:
|-
|-
| Eduardo Trápani<br />[mailto:eduardo@esperanto.org.uy eduardo@esperanto.org.uy] || Browser/toolkit owner<br />Posedanto de retumilo kaj ilaro || Yes<br />Jes
| Eduardo Trápani<br />[mailto:eduardo@esperanto.org.uy eduardo@esperanto.org.uy] || Browser/toolkit owner<br />Posedanto de retumilo kaj ilaro || Yes<br />Jes
|-
| Aleksej<br />[mailto:deletesoftware@yandex.ru] || Tradukado, cimraportado- || No<br />Ne
|-
|-
| Michael Moroni<br />[mailto:michael.moroni@mailoo.org michael.moroni@mailoo.org] || - || No<br />Ne
| Michael Moroni<br />[mailto:michael.moroni@mailoo.org michael.moroni@mailoo.org] || - || No<br />Ne

Revision as of 14:20, 1 March 2013

Esperanto (eo)

Member/Ano Role/Rolo Access/Aliro
Eduardo Trápani
eduardo@esperanto.org.uy
Browser/toolkit owner
Posedanto de retumilo kaj ilaro
Yes
Jes
Aleksej
[1]
Tradukado, cimraportado- No
Ne
Michael Moroni
michael.moroni@mailoo.org
- No
Ne