L10n:Teams:eo: Difference between revisions

From MozillaWiki
Jump to navigation Jump to search
(Mankis la videbla parto de retpoŝto)
Line 7: Line 7:
| Eduardo Trápani<br />[mailto:eduardo@esperanto.org.uy eduardo@esperanto.org.uy] || Browser/toolkit owner<br />Posedanto de retumilo kaj ilaro || Yes<br />Jes
| Eduardo Trápani<br />[mailto:eduardo@esperanto.org.uy eduardo@esperanto.org.uy] || Browser/toolkit owner<br />Posedanto de retumilo kaj ilaro || Yes<br />Jes
|-
|-
| Aleksej<br />[mailto:deletesoftware@yandex.ru deletesoftware@yandex.ru] || Tradukado, cimraportado || No<br />Ne
| Aleksej<br />[mailto:bensberg@justemail.net bensberg@justemail.net] || Tradukado, cimraportado || No<br />Ne
|-
| Benno Schulenberg<br />[mailto:deletesoftware@yandex.ru deletesoftware@yandex.ru] || Tradukado, cimraportado || No<br />Ne
|-
|-
| Michael Moroni<br />[mailto:michael.moroni@mailoo.org michael.moroni@mailoo.org] || - || No<br />Ne
| Michael Moroni<br />[mailto:michael.moroni@mailoo.org michael.moroni@mailoo.org] || - || No<br />Ne

Revision as of 14:03, 8 March 2013

Esperanto (eo)

Member/Ano Role/Rolo Access/Aliro
Eduardo Trápani
eduardo@esperanto.org.uy
Browser/toolkit owner
Posedanto de retumilo kaj ilaro
Yes
Jes
Aleksej
bensberg@justemail.net
Tradukado, cimraportado No
Ne
Benno Schulenberg
deletesoftware@yandex.ru
Tradukado, cimraportado No
Ne
Michael Moroni
michael.moroni@mailoo.org
- No
Ne