Balkans/Events:2011/Sofia/travel table: Difference between revisions
< Balkans | Events:2011/Sofia
Jump to navigation
Jump to search
m (→Departures) |
Constanton (talk | contribs) |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
| Munich | | Munich | ||
| LH1706 | | LH1706 | ||
| Yes | |||
|- | |||
| Pierros Papadeas | |||
| Plane | |||
| 06/03 | |||
| 17:10 | |||
| Athens | |||
| OA309 | |||
| Yes | |||
|- | |||
| Fredy | |||
| Plane | |||
| 06/03 | |||
| 17:10 | |||
| Athens | |||
| OA309 | |||
| Yes | |||
|- | |||
| Konstantinos Antonakoglou | |||
| Plane | |||
| 06/03 | |||
| 17:10 | |||
| Athens | |||
| OA309 | |||
| Yes | | Yes | ||
|- | |- | ||
Revision as of 12:17, 17 May 2011
Arrivals
| Name | Trans.Type | Arr.Date | Arr.Time | Arr.From | Flt/Tra/Bus # | Need Taxi |
| William Quiviger | Plane | 06/03 | 16:10 | Paris | AF2270 | Yes |
| Chris Hofmann | Plane | 06/03 | 16:10 | Paris | AF2270 | Yes |
| Vito Smolej | Plane | 06/03 | 22:15 | Munich | LH1706 | Yes |
| Pierros Papadeas | Plane | 06/03 | 17:10 | Athens | OA309 | Yes |
| Fredy | Plane | 06/03 | 17:10 | Athens | OA309 | Yes |
| Konstantinos Antonakoglou | Plane | 06/03 | 17:10 | Athens | OA309 | Yes |
Departures
| Name | Trans.Type | Date | Time | To | Need Taxi |
| William Quiviger | Plane | 06/06 | 15:05 | Paris | Yes |
| Chris Hofmann | Plane | 06/06 | 08:05 | Vienna | Yes |
| Vito Smolej | Plane | 06/05 | 16:35 | Munich | Yes |