Confirmed users
924
edits
| Line 221: | Line 221: | ||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Multi-process_Firefox_A.2FB_test| Here]] | | style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Multi-process_Firefox_A.2FB_test| Here]] | ||
| style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | | style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | ||
|- | |||
| Search result pages in history | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;" | 1.0 days | |||
| style="text-align:center;" | beta | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="text-align:center;" | 10% | |||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Multi-process_Firefox_A.2FB_test| Here]] | |||
| style="background:#00FFFF; text-align:center;" | '''In Progress''' | |||
|} | |} | ||