91
edits
| Line 261: | Line 261: | ||
| style="text-align:center;" | 50% | | style="text-align:center;" | 50% | ||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Multi-process_Firefox_A.2FB_Experiment_Beta| Here]] | | style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Multi-process_Firefox_A.2FB_Experiment_Beta| Here]] | ||
| style="background:#00FFFF; text-align:center;" | '''Deployed''' | |||
|- | |||
| Multi-process Firefox A/B test Beta 45 2nd Experiment | |||
| style="text-align:center;" | 12-Feb-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 25-Feb-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 15.0 days | |||
| style="text-align:center;" | beta | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="text-align:center;" | 50% | |||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Multi-process_Firefox_A.2FB_Experiment_Beta 2nd Experiment| Here]] | |||
| style="background:#00FFFF; text-align:center;" | '''Deployed''' | | style="background:#00FFFF; text-align:center;" | '''Deployed''' | ||
|} | |} | ||
edits