Confirmed users
512
edits
m (Remove space) |
(Add Omar.) |
||
| Line 176: | Line 176: | ||
| SFO | | SFO | ||
| Intern - Firefox Platform Rendering | | Intern - Firefox Platform Rendering | ||
|- | |||
| Omar Leija | |||
| Patrick Walton | |||
| SFO | |||
| SFO | |||
| Intern - Servo | |||
|- | |- | ||
| Anna Scholtz | | Anna Scholtz | ||