Webdev:Releases: Difference between revisions

Line 17: Line 17:
|  
|  
|-
|-
| Socorro 1.6.3
| [http://tinyurl.com/socorro-1-6-3 Socorro 1.6.3]
| May 12
| May 12
|  
|  
|-
| [http://tinyurl.com/socorro-1-7 Socorro 1.7]
| May 27
|
|}
|}


1,107

edits