Blocklisting/PluginBlocks: Difference between revisions

Line 66: Line 66:
{| border="1" cellpadding="3" cellspacing="0"
{| border="1" cellpadding="3" cellspacing="0"
! Type || Platform || Firefox versions || Plugin versions
! Type || Platform || Firefox versions || Plugin versions
|-
| Softblock || All || All || Java 6 U0 - Java 6 U30
|-  
|-  
| Softblock || All || 0.1 - 17.* || Java 6 U31 - Java 6 U32
| Softblock || All || 0.1 - 17.* || Java 6 U31 - Java 6 U32
|-
| CTP || All || 17.0 - * || Java 6 U31 - Java 6 U38
|-  
|-  
| Softblock || Windows, Linux || 0.1 - 17.* || Java 7 U0 - Java 7 U7
| Softblock || Windows, Linux || 0.1 - 17.* || Java 7 U0 - Java 7 U7
|-  
|-  
| Softblock || Mac || 0.1 - 17.* || Java 7 U1 - Java 7 U7
| Softblock || Mac || 0.1 - 17.* || Java 7 U1 - Java 7 U7
|-
| Softblock || All || All || Java 6 U0 - Java 6 U30
|-
| CTP || All || 17.0 - * || Java 6 U31 - Java 6 U38
|-  
|-  
| CTP || All || 17.0 - * || Java 7 U0 - Java 7 U10
| CTP || All || 17.0 - * || Java 7 U0 - Java 7 U10
canmove, Confirmed users
1,448

edits