canmove, Confirmed users
1,448
edits
(→Java) |
(→Java) |
||
| Line 66: | Line 66: | ||
{| border="1" cellpadding="3" cellspacing="0" | {| border="1" cellpadding="3" cellspacing="0" | ||
! Type || Platform || Firefox versions || Plugin versions | ! Type || Platform || Firefox versions || Plugin versions | ||
|- | |- | ||
| Softblock || All || 0.1 - 17.* || Java 6 U31 - Java 6 U32 | | Softblock || All || 0.1 - 17.* || Java 6 U31 - Java 6 U32 | ||
|- | |- | ||
| Softblock || Windows, Linux || 0.1 - 17.* || Java 7 U0 - Java 7 U7 | | Softblock || Windows, Linux || 0.1 - 17.* || Java 7 U0 - Java 7 U7 | ||
|- | |- | ||
| Softblock || Mac || 0.1 - 17.* || Java 7 U1 - Java 7 U7 | | Softblock || Mac || 0.1 - 17.* || Java 7 U1 - Java 7 U7 | ||
|- | |||
| Softblock || All || All || Java 6 U0 - Java 6 U30 | |||
|- | |||
| CTP || All || 17.0 - * || Java 6 U31 - Java 6 U38 | |||
|- | |- | ||
| CTP || All || 17.0 - * || Java 7 U0 - Java 7 U10 | | CTP || All || 17.0 - * || Java 7 U0 - Java 7 U10 | ||