canmove, Confirmed users
1,448
edits
| Line 13: | Line 13: | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p176 p176] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p176 p176] || CTP || Windows, Mac OS || 19.0a1 - * || 2.16a1 - * ||10.3 - 10.3.183.18.999 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p176 p176] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p176 p176] || CTP || Windows, Mac OS || 19.0a1 - * || 2.16a1 - * ||10.3 - 10.3.183.18.999 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p178 p178] || || CTP || Windows, Mac OS || 20.0a1 - * || ||11.0 - 11.4.402.286.999 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p178 p178] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p178 p178] || CTP || Windows, Mac OS || 20.0a1 - * (19.0a1 - * ''Staged'') || 2.16a1 - * ''Staged'' || 11.0 - 11.4.402.286.999 (11.0 - 11.2.202.274.9999 ''Staged'') | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p260 p260] || || CTP || Windows, Mac OS || 18.0a1 - * || 2.15a1 - * ||0 - 10.2.9999 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p260 p260] || || CTP || Windows, Mac OS || 18.0a1 - * || 2.15a1 - * ||0 - 10.2.9999 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p290 p290] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p281 p281] || CTP || Windows, Mac OS || 19.0a1 - * || 2.16a1 - * ||10.3.183.19 - 10.3.183.66 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p290 p290] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p281 p281] || CTP || Windows, Mac OS || 19.0a1 - * || 2.16a1 - * ||10.3.183.19 - 10.3.183.66 | ||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p299 p299] || CTP || Windows, Mac OS || 21.0a1 - * || 2.18a1 - * || 11.2.202.275 - 11.4.402.286.9999 | |||
|} | |} | ||