User:Asasaki:B2GBuilds: Difference between revisions

Line 35: Line 35:
|  
|  
| releng
| releng
| jishnu
|-
|
| who can be granted access to "flame" builds? {{bug|1001486}}
|
|
|
|
| releng, jsmith
| jishnu
| jishnu
|-
|-
Confirmed users
4,971

edits