QA/Fennec/30/Beta/6/L10N-builds matrix: Difference between revisions

 
Line 100: Line 100:
|
|
|-
|-
|[[L10n:Teams:id|Indonesian (id) ]]
| '''PASS'''
| Private tab not translated
|-
|[[L10n:Teams:it|Italian (it)]]
|[[L10n:Teams:it|Italian (it)]]
| '''FAIL'''   
| '''FAIL'''   
Line 116: Line 120:
|
|
|-
|-
|[[L10n:Teams:lt|Latvian (lv)]]  
|[[L10n:Teams:lv|Latvian (lv)]]
|'''PASS'''
|
|-
|[[L10n:Teams:ms|Malay (ms)  (ms)]]  
|'''PASS'''
|'''PASS'''
|  
|  
Confirmed users
1,235

edits