Confirmed users
1,235
edits
| Line 100: | Line 100: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[L10n:Teams:id|Indonesian (id) ]] | |||
| '''PASS''' | |||
| Private tab not translated | |||
|- | |||
|[[L10n:Teams:it|Italian (it)]] | |[[L10n:Teams:it|Italian (it)]] | ||
| '''FAIL''' | | '''FAIL''' | ||
| Line 116: | Line 120: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[L10n:Teams: | |[[L10n:Teams:lv|Latvian (lv)]] | ||
|'''PASS''' | |||
| | |||
|- | |||
|[[L10n:Teams:ms|Malay (ms) (ms)]] | |||
|'''PASS''' | |'''PASS''' | ||
| | | | ||