Security/Archived/TeamEmbedding: Difference between revisions

m (Rebranding SRE->MOC)
Line 21: Line 21:
|-
|-
| B2G||Paul Theriault
| B2G||Paul Theriault
|-
| Thunderbird||Adam Muntner
|-
|-
| Rust||Jesse Ruderman
| Rust||Jesse Ruderman
Line 31: Line 29:
|-
|-
| Services||Simon Bennetts
| Services||Simon Bennetts
-
| Cloud Services||Adam Muntner
|-
|-
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Firefox'''
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Firefox'''
Line 58: Line 58:
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|
|-
|-
| Market||Raymond Forbes
| Marketplace & Payments||Adam Muntner
|-
|-
| Firefox APIs||Raymond Forbes
| Payment Flow||Adam Muntner| Firefox APIs||Raymond Forbes
|-
| Payment Flow||Raymond Forbes
|-
|-
| App Sync||David Chan
| App Sync||David Chan
Line 80: Line 78:
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|
|-
|-
| Addons.M.O||Raymond Forbes
| Addons.M.O||Adam Muntner
|-
|-
| Bugzilla.M.O||Mark Goodwin & Eric Parker
| Bugzilla.M.O||Mark Goodwin & Eric Parker
Line 92: Line 90:
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Operations Security'''
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Operations Security'''
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|
|-
| Infrastructure Systems & MOC || Michael Henry
|-
|-
| Network Operations || Michal Purzynski
| Network Operations || Michal Purzynski
Line 126: Line 122:
| Systems-Platform || Stéphanie Ouillon
| Systems-Platform || Stéphanie Ouillon
|-
|-
| Marketplace & Malware prevention || Christiane Rütten
| FxA & Malware prevention || Christiane Rütten
|}
|}
297

edits