WeeklyUpdates/2015-01-26: Difference between revisions

(Event added)
Line 136: Line 136:
| [https://docs.google.com/presentation/d/1yoKbkUZxMoyQh6NggxF65fpbC0qzJuDqEaI61tdZzX8/edit?usp=sharing Slides]
| [https://docs.google.com/presentation/d/1yoKbkUZxMoyQh6NggxF65fpbC0qzJuDqEaI61tdZzX8/edit?usp=sharing Slides]
| http://metricsgraphicsjs.org
| http://metricsgraphicsjs.org
|-
| Mark Surman
| Executive Director, MoFo
| 2015 Participation Strategy
| Remote
| Yes
| No slides
| [blog post coming]
|-
|-
|}
|}
1,777

edits