91
edits
(Update for the Plugin Blocking Experiment) |
|||
| Line 293: | Line 293: | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | | style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | ||
|- | |||
| Plugin Block Experiment | |||
| style="text-align:center;" | 02-May-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 23-May-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 21.0 days | |||
| style="text-align:center;" | beta | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="text-align:center;" | 10% | |||
| style="text-align:center;" | [https://public.etherpad-mozilla.org/p/bug-1248813-plugin-block-experiment-test-plan| Here] | |||
| style="background:#00bfff; text-align:center;" | '''Deployed''' | |||
|} | |} | ||
edits