Release Management/Calendar: Difference between revisions

Firefox 53 released
No edit summary
(Firefox 53 released)
Line 15: Line 15:
!quarter ||merge date ||central ||aurora ||beta ||release date ||release || ESR
!quarter ||merge date ||central ||aurora ||beta ||release date ||release || ESR
|-
|-
|rowspan="2"|Q2
|rowspan="1"|Q2
!2017-04-18
|Firefox 55||n/a||Firefox 54
!2017-04-19
|Firefox 53
|Firefox 45.9; 52.1
|-
!2017-06-12
!2017-06-12
|Firefox 56||n/a||Firefox 55
|Firefox 56||n/a||Firefox 55
Line 67: Line 61:
!merge date||central||aurora||beta
!merge date||central||aurora||beta
!release date||release||ESR
!release date||release||ESR
|-
!2017-04-18
|Firefox 55||n/a||Firefox 54
!2017-04-19
|Firefox 53
|Firefox 45.9; 52.1
|-
|-
!2017-03-06
!2017-03-06
113

edits