Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
(Added ET update presenter) |
m (→Speakers) |
||
| Line 154: | Line 154: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#June_1st.2C_2020 ET headlines] | | [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#June_1st.2C_2020 ET headlines] | ||
|- | |||
| Jared Wein | |||
| Team Firefox | |||
| Weekly Firefox Update | |||
| Remote | |||
| No | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2020-06-01 2020-06-01 Firefox Update] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||