273
edits
(Created page with "<small> Focus 99.0.0 Beta 4 | Focus 99.0.0 Beta 5</small> = Firefox Focus 99.0.0 Beta 5 Test Plan = * Release date: M...") |
No edit summary |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
| ARM64 | | ARM64 | ||
| Samsung Galaxy Note10 (Android 11) | | Samsung Galaxy Note10 (Android 11) | ||
| March 25th, 2022 | |||
|'''in progress''' | |||
|- | |||
| Delia Pop | |||
| ARM64 | |||
| Huawei MediaPad M2 (Android 5.1.1) | |||
| March 25th, 2022 | | March 25th, 2022 | ||
|'''in progress''' | |'''in progress''' | ||
edits