977
edits
ChrisCooper (talk | contribs) |
Lukasblakk (talk | contribs) |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
| style="background:#cccccc" | '''Status''' | | style="background:#cccccc" | '''Status''' | ||
| style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | | style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | ||
|- | |||
| In production | |||
| 20090525 1400 PDT | |||
| {{bug|471318}} | |||
| removes unnecessary 'index.cgi' from tinderbox changeset urls | |||
| production-master | |||
| minor | |||
| landed | |||
| reconfig | |||
|- | |- | ||
| In production | | In production | ||
edits