Webdev:Releases: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
Line 15: Line 15:
| [[Support:Releases:2.0|SUMO 1.5.4/2.0]]  
| [[Support:Releases:2.0|SUMO 1.5.4/2.0]]  
| May 11  
| May 11  
|
|-
| Socorro 1.6.3
| May 11
|  
|  
|}
|}
Confirmed users
9,511

edits