569
edits
(→Schedule: Use a decent date format, ktnxbye) |
|||
| Line 1: | Line 1: | ||
= Schedule = | = Schedule = | ||
{| | {| | ||
| | |Saturday || 2006-04-22 || #developers | ||
|- | |||
|Sunday || 2006-04-23 || #developers | |||
|- | |- | ||
| | |Monday || 2006-04-24 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Tuesday || 2006-04-25 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Wednesday || 2006-04-26 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Thursday || 2006-04-27 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Friday || 2006-04-28 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Saturday || 2006-04-29 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Sunday || 2006-04-30 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Monday || 2006-05-01 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Tuesday || 2006-05-02 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Wednesday || 2006-05-03 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Thursday || 2006-05-04 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Friday || 2006-05-05 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Saturday || 2006-05-06 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Sunday || 2006-05-07 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Monday || 2006-05-08 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Tuesday || 2006-05-09 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Wednesday || 2006-05-10 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Thursday || 2006-05-11 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Friday || 2006-05-12 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Saturday || 2006-05-13 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Sunday || 2006-05-14 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Monday || 2006-05-15 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Tuesday || 2006-05-16 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
|Saturday || 2006- | |Wednesday || 2006-05-17 || '''available''' | ||
|- | |||
|Thursday || 2006-05-18 || '''available''' | |||
|- | |||
|Friday || 2006-05-19 || '''available''' | |||
|- | |||
|Saturday || 2006-05-20 || #developers | |||
|- | |||
|Sunday || 2006-05-21 || #developers | |||
|- | |||
|Monday || 2006-05-22 || '''available''' | |||
|- | |||
|Tuesday || 2006-05-23 || '''available''' | |||
|- | |||
|Wednesday || 2006-05-24 || '''available''' | |||
|- | |||
|Thursday || 2006-05-25 || '''available''' | |||
|- | |- | ||
| | |Friday || 2006-05-26 || '''available''' | ||
|- | |- | ||
| | |Saturday || 2006-05-27 || #developers | ||
|- | |- | ||
| | |Sunday || 2006-05-28 || #developers | ||
|} | |} | ||
edits