QA/Jetpack/TestPlan: Difference between revisions

Line 26: Line 26:
|-
|-
| class="header" | Milestone
| class="header" | Milestone
| class="header" | Release Date
| class="header" | Planned Release Date
| class="header" | QA Sign off
| class="header" | QA Sign off
| class="header" | Status
| class="header" | Status
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Labs/Jetpack/SDK/1.0b2#Timeline SDK 1.0b2]
| January 26
|
| '''Mac''':<br> '''Windows 7''':<br> '''Windows XP''':<br> '''Linux''':<br>
|-
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Labs/Jetpack/SDK/0.10#Timeline SDK 1.0b1]
| [https://wiki.mozilla.org/Labs/Jetpack/SDK/0.10#Timeline SDK 1.0b1]
| November 17
| November 17
|  
| December 10
| '''Mac''':<br> '''Windows 7''':<br> '''Windows XP''':<br> '''Linux''':<br>
| '''Mac''':Pass<br> '''Windows 7''':Pass<br> '''Windows XP''':Pass<br> '''Linux''':Pass<br>
|-
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Labs/Jetpack/SDK/0.9#Timeline SDK 0.9]
| [https://wiki.mozilla.org/Labs/Jetpack/SDK/0.9#Timeline SDK 0.9]
451

edits