Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About MozillaWiki
MozillaWiki
Search
Balkans/Events:2011/Sofia/travel table: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Balkans/Events:2011/Sofia/travel table
(view source)
Revision as of 12:11, 24 May 2011
75 bytes added
,
24 May 2011
no edit summary
Revision as of 12:10, 24 May 2011
(
view source
)
Gandalf
(
talk
|
contribs
)
(
→Arrivals
)
← Older edit
Revision as of 12:11, 24 May 2011
(
view source
)
Gandalf
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
Newer edit →
Line 286:
Line 286:
| 23:10
| 23:10
| Israel
| Israel
| Yes
|-
| Zbigniew Braniecki
| Plane
| 06/05
| 02:40pm
| Warsaw
| LO632
| Yes
| Yes
|-
|-
|}
|}
Gandalf
Confirmed users
1,016
edits