Balkans/Events:2011/Sofia/travel table: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
Line 286: Line 286:
| 23:10
| 23:10
| Israel
| Israel
| Yes
|-
| Zbigniew Braniecki
| Plane
| 06/05
| 02:40pm
| Warsaw
| LO632
| Yes
| Yes
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
1,016

edits