SecurityEngineering/Roadmap: Difference between revisions

No edit summary
Line 90: Line 90:
|-
|-
| P3<br>  
| P3<br>  
| Stub installer for SSL&nbsp;Firefox downloads<br>  
| Stub installer for SSL Firefox downloads<br>
| <br>
| <br>
| <br>
|-
| P3<br>
| Track "Application Reputation"<br>  
| <br>  
| <br>  
| <br>  
| <br>  
Confirmed users
717

edits