CloudServices/Roadmaps/Sync/Client/Sequence: Difference between revisions

(new item)
Line 37: Line 37:
| [[Firefox/Features/Sync_Setup_Improvements|Sync Setup Improvements]]  
| [[Firefox/Features/Sync_Setup_Improvements|Sync Setup Improvements]]  
| Ally, Philipp
| Ally, Philipp
| In Progress
|-
| 2011
| Project
| Sync Mobile Client Port to Java
| TBD
|-
|-
| 2011
| 2011
canmove, Confirmed users
457

edits