QA/Fennec/crash rep 21Nov2011: Difference between revisions

Line 204: Line 204:
| Bug  
| Bug  
| Notes
| Notes
|-
|7 (0.7%)
| XPCJSContextStack::Push
|
|-
|-
|1 (0.1%)
|1 (0.1%)
| nsTArray<nsHttpHeaderArray::nsEntry, nsTArrayDefaultAllocator>::IndexOf<nsHttpAtom, nsHttpHeaderArray::nsEntry::MatchHeader> nsHttpHeaderArray::LookupEntry  
| {{Bug|609895}} - Crash at shutdown [@ nsTArray<nsHttpHeaderArray::nsEntry>::IndexOf<nsHttpAtom, nsHttpHeaderArray::nsEntry::MatchHeader>][@ nsHttpHeaderArray::LookupEntry]
|
|
|-
|-
|1 (0.1%)
|1 (0.1%)
| nsTArray<nsCOMPtr<nsIRunnable>, nsTArrayDefaultAllocator>::RemoveElementsAt nsContentUtils::RemoveScriptBlocker
| {{Bug|704694}} - crash [@ nsTArray<nsCOMPtr<nsIRunnable>, nsTArrayDefaultAllocator>::RemoveElementsAt | nsContentUtils::RemoveScriptBlocker]
|
|
|-
|-
Confirmed users
4,378

edits