Confirmed users
29
edits
No edit summary |
(→Team members: listed myself as a Localizer-in-training) |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
| Translator | | Translator | ||
| YES | | YES | ||
|- | |||
| Kalpa Welivitigoda | |||
| callkalpa[AT]gmail[DOT]com | |||
| Localizer-in-training | |||
| NO | |||
|} | |} | ||