Confirmed users
1,193
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
| style="background:#EFEFEF" | '''Ends''' | | style="background:#EFEFEF" | '''Ends''' | ||
|- | |- | ||
| 2012- | | 2012-11-06 | ||
| [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012- | | [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012-11-06/ Sprint Backlog] | ||
| October | | October 24, 2012 | ||
| | | November 6, 2012 | ||
|} | |} | ||
| Line 30: | Line 30: | ||
| style="background:#EFEFEF" | '''Started''' | | style="background:#EFEFEF" | '''Started''' | ||
| style="background:#EFEFEF" | '''Ended''' | | style="background:#EFEFEF" | '''Ended''' | ||
|- | |||
| 2012-10-16 | |||
| [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012-10-16/ Sprint Backlog] | |||
| October 3, 2012 | |||
| October 16, 2012 | |||
|- | |- | ||
| 2012-10-02 | | 2012-10-02 | ||