Romania/MeetUp2013/Participants: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 154: Line 154:
|Stratila
|Stratila
|pending
|pending
|NA
|
|-
|Jeff
|Beatty
|USA - Utah
|NA
|NA
|
|
Line 166: Line 172:
|-  
|-  
|L10n
|L10n
|  
|[https://blog.mozilla.org/l10n/2012/04/06/get-to-know-a-l10n-driver-jeff-beatty/ Jeff Beatty]
|-
|-
|Webmaker
|Webmaker
Account confirmers, canmove, Confirmed users
2,357

edits